Jak przebiega montaż garaży blaszanych w Białymstoku?

Jak przebiega montaż garaży blaszanych w Białymstoku?

Chcąc postawić blaszak, trzeba przede wszystkim zdecydować się na odpowiedni do swoich potrzeb model zarówno pod względem wymiarów, powierzchni użytkowej, jak i wykończenia. Jak przebiega montaż garaży blaszanych w Białymstoku?

Dlaczego warto wybrać garaże blaszane w Białymstoku?

Garaże blaszane w Białymstoku cieszą się dużą popularnością ze względu na niskie koszty zakupu oraz w przypadku modeli o powierzchni do 35 m2 brak konieczności płacenia za nie podatków, w sytuacji gdy wykorzystywane są one na potrzeby własne. Nierzadko na jednej posesji można spotkać kilka sztuk hangarów, z których każdy pełni inną funkcję. Z jednej strony służą do przechowywania pojazdów mechanicznych, a z drugiej strony np. do przetrzymywania narzędzi ogrodowych, rowerów, czy też innych przedmiotów jak środki ochrony roślin, zapasowe koła do auta, czy opał.

Zaletą garaży blaszanych w Białymstoku jest zarówno ich lekkość, jak i wytrzymałość porównywalna z hangarami murowanymi. W przeciwieństwie do tych drugich łatwo się je składa i można bez problemu je relokować w nowe miejsce.

O czym trzeba pamiętać, przystępując do montażu garaży blaszanych w Białymstoku?

Decyzja o zakupie garaży blaszanych w Białymstoku wymaga podjęcia decyzji o rodzaju dachu (jedno-, dwuspadowy), rodzaju bramy garażowej (skrzydłowa, uchylna), powierzchni garażu oraz rodzaju blachy (w podstawowym wariancie modele wykonywane są z blachy ocynkowanej, w wersji o zwiększonych walorach estetycznych z blachy akrylowej).

Montaż blaszaków nie przysparza większych problemów. Punktem wyjścia jest przygotowanie podłoża. Najprościej użyć w tym celu płyt betonowych, ewentualnie można wylać wylewkę betonową o wymiarach zbliżonych do wymiarów konkretnego modelu lub wykonując fundament betonowy, na którym zostanie usadowiona konstrukcja. Po rozłożeniu wszystkich elementów konstrukcyjnych przystępuje się do ułożenia ściany tylnej garażu, boków, bramy i belek dachowych. Na koniec układa się dach i gotowe.

About the Author

You may also like these